+420 603 564 509

PVC granulát a drť

PVC granulát

Pro své zákazníky na tuzemském i zahraničním trhu dodáváme PVC granuláty a drti, specializujeme se především na měkčené PVC o tvrdosti v rozsahu ShA 55 – ShA 98.

Na přání zákazníka dodáváme granuláty v požadovaných barvách, největší poptávka je ale samozřejmě po čirém transparentním materiálu.

PVC nabízíme ve formě kvalitní čisté drti nebo recyklovaného granulátu za výhodné ceny. Naší specializací je především PVC určené pro technologii vytlačování, řešení ale nabízíme i pro vstřikování.

Drť PVC

PVC drti jsou vhodné pro recyklaci na granulát, především pro vytlačování hadic a profilů.

Zaměřujeme se na obchod s drtí z měkčeného PVC, možná velikost frakce do 8 mm. Výběr barevného provedení materiálu a jeho tvrdosti máte vždy v rámci aktualizované nabídky; je možný barevný mix, nebo čiré průhledné PVC, které pochází především z hadic a nejrůznějších obalových materiálů.

PVC granuláty

PVC granulát je určený k dalšímu průmyslovému zpracování technologií vytlačování nebo vstřikování.

Vykupujeme granuláty druhé jakosti od výrobců nebo zpracovatelů, a dále prodáváme nové i recyklované PVC granuláty. Barevné provedení a tvrdost materiálu si vždy vybíráte dle aktualizované nabídky, samozřejmě je možné i konkrétní zadání poptávky. V takovém případě je při objednávce nutné uvést požadovanou barvu, tvrdost, případně další vlastnosti granulátu, a dále také upřesnit jeho způsob použití (technologie vstřikování nebo vytlačování, nejlépe i druh výrobku), abychom Vám mohli zcela vyhovět.

U PVC granulátů se dá dosahovat různých užitných vlastností, pomůžeme Vám najít to nejlepší a cenově nejvýhodnější řešení.

Nejběžnější výrobky z PVC:

  • Hadice a hadičky
  • Profily
  • Výlisky pro podlahy, travní dlaždice apod. (z regranulátů)